PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 755 765 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Michal

Dátum: 12.05. 2022

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Termostat Legrand Valena Life

Dobrý deň,
prosím Vás keď vypnem Termostat Legrand Valena Life pravým tlačidlom tak lavé svetielko blika? Znamená to, že termostat je vypnutý? Nedá sa to svetielko vypnúť aby stále neblikalo? Ďakujem.

Meno: RD

Dátum: 15.03. 2022

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Valena Life s Netatmo a Velux Active s Netatmo

Dobry den,

momentalne sa rozhodujem nad systemom Valena s Netatmo, chcem sa ale opytat: 1) ak uz mam branu Netatmo pre Velux Active (Velux Active s Netatmo), je mozne tuto branu pouzit aj pre system Valena Life s Netatmo, alebo je nutne zakupit dalsiu branu (start kit)?

2) Ak vymenim existujuce Valena Life spinace za spinace Valena s Netatmo, znamena to ze je faza stale aktivna cez tento spinac, aj ked je svetlo ako take vypnute. Je moznost spinac Valena s Netatmo nejako vypnut uplne?

Prajem pekny den,
--RD

Meno: Martin

Dátum: 25.01. 2022

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Odpájanie Valena Life zariadení s Apple HomeKit

Dobrý deň,

1. mám v dome inštalovaných viacero Valena Life smart spínačov, smart zásuviek, mikromodulov a s pomocou aplikácie Home + Control fungovala integrácia s Apple HomeKit (iPhone) veľmi dobre niekoľko mesiacov. V poslednej dobe začali byť Valena Life zariadenia v Apple HomeKit aplikácii nedostupné. Zároveň ale boli všetky dostupné a ovládateľné cez Home + Control aplikáciu. Nemohol som prísť na príčinu problému, tak som z Apple HomeKit odstránil smart zásuvku s bránou (bridge) s tým, že sa ju pokúsim nanovo pripojiť. To sa mi ale nedarí, ani s použitím QR kódu alebo číselného kódu brány. Dá sa brána nejako zreštartovať?

2. V aplikácii Home + Control (iPhone) som mohol osobitne sledovať spotrebu svietidiel a spotrebu ostatných spotrebičov. Posledné dva mesiace ale vidím len spotrebu ostatných spotrebičov, pri spotrebe svietidiel sú len dve pomlčky "--". Neviete poradiť, ako sa dostať znova aj k spotrebe svietidiel?

Ďakujem pekne.

Meno: Milan

Dátum: 24.01. 2022

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Smievač legrand valena Live

Dobrý deň prajem.
Môžem použiť VALENA LIFE Stmievač otočný, biela krytka 752160 miesto vypínača č. 6 valena live? Nenašiel som nikde jeho zapojenie...

Meno: Ján Letko

Dátum: 26.09. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Ako pridat do mobilnej App Control stmievac 7 521 84

Ako pridat do mobilnej App Control stmievac 7 521 84 ? Nie je tam na vyber takato volba ... som na iOS poslednej verziii aj aplikaciu Control mam v poslednej verzii ...

Meno: Peter

Dátum: 03.09. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Valena life s netatmo a zaluzie somfy

dobry den,

je mozne ovladat scenare zaluzii somfy (connexoon) ovladacom scenarov doma/mimo domova legrand valena life with netatmo? bez pouzitia IFTTT? zatial som este neprisiel ako na to ... ak sa to vobec da

Meno: Marek

Dátum: 05.08. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Existuje dvojitý ovládač žalúzii?

Dobrý deň
Chcel by som dorobiť ovládanie žalúzii. V celom dome je použitý rad Legrand Niloé, preto by riešenie malo ostať v tomto vyhotovení.
Pri väčšine okien je ovládač jasný - spínač 7 645 11.
V obývačke sú dve okná veľmi blízko seba, takže ovládať sa budú z jedného miesta. Chcel by som, aby sa ovládali oddelene. Ponúka sa riešenie 2x spínač 764511 v dvojrámiku. Ak by sa ovládanie vošlo do jednej krabice, vyzeralo by to lepšie.

Chcem sa opýtať - Existuje dvojitý spínač? Prípadne iné riešenie?

Meno: Martin

Dátum: 05.06. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Produkty sa nechcú spárovať

Dobrý deň,
mám problém s párovaním legrand valena life produktov. Kúpil som si starter pack valena life (kde by mal byť bridge s bezdrôtovym spínačom).

Akonáhle sa to snažím spárovať, bridge nereaguje, v aplikácii "Control + Life" keď chcem nájsť tento bridge je na výber len zo štyroch produktov ktorý ani jeden nie je tento bridge. Keď chcem spárovať bezdrôtový spínač ktorý je dodávaný v starter pack tak len dvakrát blikne na zeleno a potom na červeno (zelená, zelená, červená) a znovu nereaguje. Dokúpil som si aj žaluziove moduly ktoré len svietia neprerušovano na červeno.

čo s tým mám robiť?

Meno: Tomáš Habara

Dátum: 28.04. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

067697

Dobrý deň, chcel by som sa uistiť predtým než idem do toho, klasické vonkajšie žalúzie mozem ovladat s 067697 áno ? toto sa napojí priamo na zaluziu a potom popripade k tomu viem spárovať bezdrotovy žalúziový spínač (752191 ).. .

ďakujem s pozdravom

Meno: Peter

Dátum: 11.04. 2021

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Mikromodul + schodiskové vyp., dodatočné pripojenie do siete

Dobrý deň.
Mal by som dve otázky v súvislosti s Netatmo systémom.

1. AKo zapojiť mikromodul do existujúceho zapojenia dvoch schodišťových vypínačov Valena Life (2x vypínač 6)? Aké vstupy mikromodulu zapojiť aby ostala zachovaná funkcia schodišťových vypínačov a zároveň som mohol pridať k tomu ďalší bezdrôtový spínač?

2. Mám už vopred inštalovaný jeden balík Valena Life Netatmo 752150 na vytvorenie striedavého prepínača. Ako tento dodatočne pripojiť do siete keď som štartovací balíček inštaloval až neskôr?

Ďakujem