PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 926 944 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Michal Feher

Dátum: 27.09. 2023

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

7" Easy Kit Wifi

Dobry den, vedeli by ste mi poskytnut viac info ohladom toho, ako zapojit svetla do videovratnika? Moj elektrikar povedal, ze v manuali je k tomu malo informacii.

Dakujem.

Meno: martin

Dátum: 21.09. 2023

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Rôzne

Cariva kompaktibilita

dobry den
su stare Cariva ovladace zaluzia kompaktibilne s Niloe seriou ? alebo s nejakou inou seriou ktora je aktualne v ponuke ? dakujem za odpoved

Meno: Štefan

Dátum: 18.08. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dostupnosť Céliane rámčekov

Dobrý deň,
chcem sa spýtať prečo je mnoho farieb rámčekov nedostupných, nie sú ani v katalógu a nie sú v žiadnom eshope skladom.
Pred časom sme zakúpili Céliane stmievač, vyskúšali sme viacero a tento fungoval najlepšie s krytkou 066652 - oranžová graph. Keď sme o rok chceli vymeniť za céliane ostatné vypínače v miestnosti, bol som predajcom kontaktovaný, že žltú graph nemajú a podobná je žltá graph. Takže sme vzali 066671 pre ostatné vypínače a 066672 pre stmievač aby sme to mali zladené.
Teraz som chcel aj zásuvky pomeniť za Céliane a na moje prekvapenie, žltá graph nie je nikde dostupná, ani v katalógu nie je.

Toto je bežné, že Legrand mení vizuál raz za čas? Z môjho pohľadu je to stopka pre kúpu ďalších Céliane, ktoré sme si veľmi obľúbili a postupne sme chceli pomeniť za klasickej Valeny v celom dome.

Alebo budú ešte tieto nedostupné farby dostupné?

Ďakujem

Meno: Vladimír Zednikovič

Dátum: 15.08. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

ZAUJÍMAVOSTI ELECTREND

Dobrý deň,

chcem sa touto cestou opýtať na prístup do zóny ZAUJÍMAVOSTI ELECTREND, nedarí sa mi vstúpiť do zóny, skúšal som rôzne prehliadače, ale bezvýsledne. Po otvorení stránky vypisuje hlásenie:

Web legrand.sk vás presmeroval príliš veľakrát.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Za odpoveď vopred ďakujem.

Meno: Vladimir Valach

Dátum: 08.08. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Termostat.

Dobrý deň.
Máme doma podlahové kúrenie, ktoré momentálne ovládame analógovým termostatom Legrand Valene Life bez sondy. Termostat ovláda ventily v rozvádzači kúrenia.
Je možné tento termostat nahradiť termostatom Smarther?
Dôvody mám na to len dva - 1. Chcel by som vedieť, čo robí naše kúrenie, čiže kedy a ako sa zapína a vypína a podobne. 2. Lebo termostat Smarther je pekný.

Meno: Dušan

Dátum: 29.07. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

369215

Dobrý deň mám vnútornú jednotku 369215, chcel by som k nej pripojiť vonkajšiu jednotku len neviem ktoré sú kompatibilné. Mám problém nájsť jednotky s dvoma vodičmi. Ďakujem

Meno: Peter

Dátum: 27.07. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Ovládanie svetla z 2 miest so stmievačom a dvojvypínačom

Dobrý deň,
potreboval by som vedieť, či je možné ovládať 2 svetelné okruhy v obývačke, ak na jednej stene mám v jednorámiku tlačidlový stmievač + v druhom jednorámiku vypínač č. 6 a na druhej stene mám v jednorámiku dvojvypínač 5b (6+6). Chcel by som použiť radu Valena Life. Na webe som našiel info o tom, že tlačidlový stmievač sa dá z druhého miesta ovládať len pomocou tlačidla, nie vypínača. No na druhý okruh, ktorý je spolu s tým stmievaným v jednorámiku, potrebujem použiť vypínač, nie tlačidlo a kombinácia vypínač+tlačidlo v jednom rámiku neexistuje.

Vopred ďakujem.
Kothaj

Meno: Stanislav

Dátum: 21.07. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Orientačné osvetlenie - tlejivka VALENA LIFE Vypínač

Dobrý deň,
zaujímalo by ma, či VALENA LIFE Vypínač má aj možnosť zmeniť farebný plast orientačného osvetlenia. Vyrábajú sa aj iné otiene plastu?

Ďakujem za odpoveď.

S.

Meno: Michal

Dátum: 11.07. 2023

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Valena

Program zaluzii valena

Dobry den, chcel by som sa spytat v com je problem ked si nastavim program napr nech o 6:00 naklopi zaluzie napr na polovicu vsetko ulozim aktivujem ale ked nasledne otvorim znova ten isty program uz tam neni moje zadanie na polovicu a tym padom sa o 6:00 nic nedeje. Ked dam napr vytiahnut hore to fungovalo. Verziu ovladacov mam 55 a mam ich nastavene a nakalibrovane na “orientable sun shades” tym padom mi dava v programe moznost stupna vytiahnutia aj stupna naklopenia. Dnesna aktualziacia appky nrpomohla. Dakujem za radu

Meno: Robert

Dátum: 03.07. 2023

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Stmievač Valena Life

Mám v byte nainštalované dva stmievače Valena Life tlačidlový model 752162. Jeden ovláda luster a druhý bodovky. Sú k nim pripojené tlačidlá na ovládanie s iného miesta, číže to funguje ako schodiskový vypínač. Fungujú normálne : vypnutie , zapnutie stmievanie. Problém ale nastane po výpadku elektriky na dlhší čas, cca viac ako 15 minút. Po nabehnutí elektriky sa žiarovky rozsvietia a ostanú svietiť až kým ich nevypnem. Čiže keď budem na dovolenke budú svietiť aj týždeň. Je to normálne správanie alebo v čom mám hľadať chybu?
Ďakujem za odpoveď.