PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 600 220 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: skat

Dátum: 23.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Axolute

odpor

co je to zrazaci odpor?

Meno: Peter Martiška

Dátum: 19.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

dlp kanál

dobrý deń potrebujem poradiť.objednal som si dlp kanál 105x50.2 ks zasuviek 77301 a 1 ks zasuvku 78701 a 2 ks.vyp.c.6 (1 modulový) potrebujem dané prístroje to do toho kanála upevniť ale neviem ako? čo si mám doobjednať???
ďakujem

Meno: Milan Jajcay

Dátum: 15.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

termostat

Dobrý deň

Je možné i naďalej po zmene vykurovacieho systému z podlahového na radiátorový plnohodnotne použiť termostat 770091 miesto 774227 ? Ak áno za akých podmienok ?

S pozdravom Milan Jajcay

Meno: Milan Jajcay

Dátum: 15.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Galea Life

stmievač

Dobrý deň
Máte v ponuke stmievač ktorým by sa dal nahradiť spínač číslo 6 pred svietidlom pri ovládaní z troch miest zo zapojením spínačov 6 – 7 – 6 tak aby predchádzajúce spínače číslo 6 a číslo 7 zostali zachované ?
S pozdravom Milan Jajcay

Meno: Mário Špaček

Dátum: 11.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Displayport.

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať na dostupnosť zásuviek pre Display Port. Ktorý sa začína využívať v nových notebookoch ako alternatíva ku HDMI a DVI konektorom.
Potreboval by som zásuvky do steny, alebo lišty a približne 10m kábel. Nechcem používať žiadne redukcie.

Prípadne, že ich ešte nevyrábate plánujete výrobu, a za ako dlho.

Ďakujem pekne,

M. Špaček.

Meno: Jaroslav Zimányi

Dátum: 10.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

inštalácia mosaic modulov do sadrokartónu

Dobrý deň. Potrebujem osadiť do sadrokartónu moduly 078777 a 078778. Môžem použiť inštalačnú krabicu 080101, montážnu dosku 080251 a krycí rámik 078802? Prípadne prosím o radu, čo všetko potrebujem k inštalácii týchto dvoch modulov. Ďakujem za odbornú radu.

Meno: Mrnak Jiri

Dátum: 09.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Zasuvka Legrand TV-R-SAT1

Dobry den, mam namontovanu zasuvku TV-R-SAT1. Televizor mi ide dobre ale teraz chcem napojit aj radio cez DVD ale to mi nefunguje. Pouzil som original koaxial kabel ktory som zasunul do DVd a druhy koniec do zasuvky R. Mozete mi poradit preco mam tento problem? Alebo je pouzita nevhodna zasuvka a ked ano aku mam zakupit?

Dakujem za odpoved a pekny den prajem.

Mrnak Jiri

Meno: kovac miso

Dátum: 04.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

niloe termostat

dobry den chcem sa opytat preco mi termostaty po nejakom case vypinaju okruhy na cca 1-2 min. aj ked nemaju dosiahnutu teplotu potom znova naskocia mam ich zapojenych 8 kazdy na svoj okruh a su v rucnom rezime treba tam nieco zvlast nastavovat zapojene je podla prvej schemy na pribalenom letaku a co znamena oznacenie fil pilote v scheme teplota je cca 15 nastavene su na 21 voda je pustana do podlahy cca 22 stupnova kvoli pomalemu zohrievaniu aby nam to rychlo nevlhlo vcera sme zacali kurit

Meno: Pavel Gonda

Dátum: 04.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Axolute

dioda vo vypinacoch axolute

Dobrý Den,
Kúpil som si vypinace axolute aj s diódami na podsvietenie tlacitka, ked to zapojím a je svetlo zapnuté podsvietenie tlacitka(dióda) nesvieti, keď vypnem svetlo podsvietenie svieti ale ostane mi svietit aj žiarovka nie naplno asi na tretinu, keď diódu odpojím vypinac funguje normálne svetlo zhasína úplne. Viete mi poradiť ako tam mat aj podsvietenie tlacitok, ale aby aj svetlo zhaslo úplne? Dakujem

Meno: Lukáš

Dátum: 02.12. 2014

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

TV zásuvka legrand

Dobrý deň,

vieme mi povedať, či TV zásvuka do steny (TV/R)http://www.shop.buco.sk/Rady-a-tipy/Navod-na-zapojenie-Legrand-Valena-TV-R-a-TV-R-SAT-zasuvky
obsahuje najaké filtre, alebo niečo podobné, lebo po zapojení cez ňu nemôžem prijímať DVBT. V predajni kde som to kupoval povedali že to nie je chyba zásuvky. Zásuvku som otestoval aj u známeho kde má kvalitný príjem DVBT a taktiež žiadny signál cez zásuvku. Môže byť chybná zásuvka ale potrebujem iný typ zásuvky?
(zásuvku som aj prepípal cez multimeter a kolík nefunguje)