PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 679 779 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Ivan

Dátum: 17.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

typ kabla

Dobrý deň, nainstaloval som videovratnik legrand 369220, akolko som tam mal už 7žilový kábel a koaxial, tak som to napojil najskôr na ten 7 žilový ale nefugoval obraz vsetko ostatné fugovalo super tak som to skúsil napojit na ten koaxial a obraz krasny akurát hovor pisklaví a slabý. relatýve to fuguje ale začalo to nepravidele pipat dva krát a obraz nenaskočí ostatné funguje. potom to zase fuguje. pravdepodobne to bude asi tým káblom tak vás
chcem poprosit o info, aký kábel tam musím dat aby to funguvalo , len moja vzdialenost medzi jedotkou a kamerou je 120m .poprosím o presný typ kábla Ďakujem ...

Meno: Štefan

Dátum: 16.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dostupnosť Valena Allure

Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako je to s dostupnosťou Valena Allure. Už pred dvoma rokmi sa tu niekto pýtal na dostupnosť tejto série na Slovensku, no mám problém ich nájsť skladom aj v ČR. Prakticky biele spínače/rámčeky viem narátať na prstoch koľko je ich skladom v eshopoch na Slovensku.
Bude sa dačo meniť v tomto? Valena Life ma zaujala, no doma sa páči Allure (inak sú zhodné s Life), ale ak by som mal Allure v celom dome, v prípade nejakej zmeny alebo poruchy by som nechcel čakať na každú maličkosť niekoľko týždňov na dodanie, ak bude ešte vôbec táto rada dostupná.. Keďže po dvoch rokoch sa situácia nezmenila, reps. zhoršila z môho pohľadu..

Ďakujem!

Meno: Jozef Mäsiar

Dátum: 15.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

zasuvka 230 USB

aká kolekcia Legrand má v ponuke zásuvku 230V USB v jednom module. Mal som v pláne použiť pri domovej inštalácii všade VALENA ,ale poradte mi inú radu .Ďakujem.

Meno: Milan Sventek

Dátum: 10.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Školenia

Dobrý deň,

sme začínajúca projekčná firma (PD pre RD-elektro).

Chcel by som sa spýtať či nerobíte nejaké školenia pre projektantov elektro, o vašich produktoch,
poprípade či neponúkate B2B spolupráce?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

S pozdravom
M. Sventek
BESKON s.r.o.

Meno: Ivan

Dátum: 09.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Practibox S ako uplny kryt

Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci je mozne pouzit rozvodnicu Legrand Practibox S aj ako uplny kryt podla STN EN 60670-24. V katalogu uvadzate IEC 60670-24 a pod nim na vyrobu rozvadzacov podla IEC 61439-3.

Ak ano, tak ako sa da pouzit - ako GP pokyny podla AA alebo PD pokyny podla BB? Kde sa daju najst prislusne certifikaty a pokyny?

Dakujem.

Meno: Martin

Dátum: 09.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Ramik Valena versus Valena life

Dobry den,
mam zasuvky valena v dvojramiku, chcem jednu zasuvku vymenit za USB nabijacku, ale ta je Valena Life, bude mi povodny ramik pasovat?

Meno: Alexander

Dátum: 06.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Classe 300X

Dobry den,
potrebujem poradit ako nakonfigurovat videovratnika Classe 300 X (mam komplet sadu 363911) a druhy vnutorny modul 344612. Konfuguracia na dom pre 1 domacnost, na poschodi je hlavna jednotka wifi (master) a dole je druha jednotka (slave). Nikde v navodoch nie je ako obe nakonfigurovat tak, aby ked vonku niekto zvoni to zvonilo na oboch jednotkach. Ako nastavit adresy "P" a "N" na oboch jednotkach, pripadne ci treba pouzit nejaky konfigurator.
Aby sa dali dvere otvorit z oboch jednotiek.

Meno: Patrik Fúčela

Dátum: 04.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Dlhodobejšia kúpa produktov Legrand

Dobrý deň, som živnostník a chcel by som od vás odoberať produkty vo väčšom množstve a následne s nimi obchodovať. Otázka na vás znie, môžem od vás kupovať produkty? Alebo sa dajú kúpiť iba u vašich distribútorov?

Meno: Jozef Vido

Dátum: 03.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Podsvietenie

Dobrý den, mam nainštalovaný videovrátnik Legrand 369230. Da sa, prosím, nejako vypnúť podsvietenie vonkajšieho tlačítka, aby celú noc nesvietilo, spína ho súmarkový spínač, nedá sa nejako vypnúť? Nechcem, aby to v noci svietilo. Dakujem pekne za radu. Jozef

Meno: Peter

Dátum: 02.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Classe 100X WIFI

Dobrý deň

Chcel by som poprosiť o radu ohľadne videovrátnika Classe 100X WIFI.
Mám problém pri spárovaní s domácou WIFI sieťou. Postupoval som podľa návodu, ale vnútorná jednotka sa nepripojí, zobrazí sa na obrazovke aj IP adresa pri pripájaní ale nakoniec vypíše chybu.

Ďakujem