PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 754 319 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Ján

Dátum: 06.09. 2011

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Galea Life

Zvukovy rozvod Galea Life

Dobry den prajem!
Potreboval by som poradit ako spravne navrhnut zvukovy rozvod pre rodinny dom. Napriklad ake reproduktory navrhnut do kupelne a WC. Ci Vami ponukane reproduktory je mozne umiestnit do prostredia kupelne a WC. Musia byt dva v kazdej miestnosti? Ake kable pouzit pre rozvod... atd. Vopred Vam dakujem za odpoved pripadne informaciu s kym by som to mohol prekonzultovat.

Meno: VIKON Trstená

Dátum: 02.08. 2011

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Galea Life

Ovládač roliet GALEA

Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť, či je možné použiť tlačidlo ovládania roliet 775814 aj na 24V impulzy pre riadenie žalúzií. Ďakujem.

Meno: Ivan Baran

Dátum: 28.07. 2011

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Galea Life

Dialkové ovládanie

Dobrý deň potrebovali by sme pre zákázníka dialkové ovládanie spínania 5 tich okruhov osvetlenia. Teda dialkový ovládač a samostatné spínacie jednotky ktoré sa umiestnia pod vypínač. Okruhy sa teda budú moct spínat aj manualne. Dakujem