PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 679 755 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Stano Randziak

Dátum: 17.01. 2018

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Prosba o INFO

Pekný deň! Bývam v panelovom bytovom dome-11 poschodí - 44 bytov. Mame vstupné dvere na elektrozámok-z každeho bytu sa dá tlačidlom odmknúť. Na odomknutie zvonky nám slúži magneticky kľúč. Množia sa prípady prepávania rôznych individui a krádeži topánok, kvetov a.pod Pasanta, ktorý stlačí ľubovoľný zvonček nevidieť a oklame,že "letáky" a pod. a tak sa dostanú do bytového domu. Na novostavbach som videl, že už majú montované video - vrátniky.Obyvateľ bytu vidí,kto chce navštíviť a rozhodne sa či otvorí vchodové dvere. Mám prosbu-hoci nie som poverená osoba za jednanie/ale potrebujem INFO a argumenty na dôležitosť montáže/ale Vás chcem požiadať čo by stálo namontovanie pre celý bytový dom a koľko by to stálo pre jednetlivca v bytovom dome. Aký video - vratik- system by bol pre nš typ panelového domu najvýhodnejší,najúčelnejší. Ďakujem za INFO Stano randziak, Brezno, Fraňa Kráľa 4, e-mail: randzi@brnet.sk

Meno: Silvia

Dátum: 16.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Livinglight transparetny ramik - je mozne pouzit ramik aj na zasuvky?

Dobry den,

da sa prosim pouzit transparetny ramik z rady Livinglight aj pre zasuvku?
Napr. da sa do transparetneho ramika vlozit zasuvka z rady Galena life alebo Valena life? Pripadne inej rady?

Dakujem

Silvia

Meno: Matej

Dátum: 15.01. 2018

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Rôzne

Podlahový termostat, regulovanie preistorovej teploty.

Dobrý deň,
podlahový termostat 770091, 770291, 774191 reguluje aj podľa priestorovej teploty v miestnosti, alebo iba teplotu podlahy? Priložený snímač teploty musí byť umiestnený v podlahe?

Meno: Tomáš Maďak

Dátum: 14.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Legrand video vratnik

Dobry den,

chcem sa spytat ci je mozne napojit legrand videovratnika napr. verzie 369300, tak aby som ho prepojil este na tlacidlo pred vstupom do domu.

Dakujem

Meno: Martin Trnka

Dátum: 11.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

videovrátnik - porucha pri zdvihnutí

Dobrý deň. Zakúpil som videovrátnika (369220). Napojený je cez originálne trafo. vonkajšia jednotka je napojená cez UTP kábel dlhý cca 25 metrov. Pri zazvonení z vonka sa ozve zvoncek a zobrazí sa video vo vnutri avšak pri následnom zdvihnutí pomocou tlačidla (telefón) sa spojenie preruší a vnútorná jednotka stratí obraz. Po tomto sa s ňou nedá nič urobiť. Je nutné len čakať cca 5minút, kým sa sa dá opať zazvoniť alebo sledovať čo sa deje vonku pomocou tlačidla (oko). Problém sa však neobjavuje ak z vnútornej jednotky použijem tlačidlo (oko) a potom následne tlačidlo (telefón), v tomto prípade je počuť aj vidieť von na ulicu a videohovor sa dá aj ukončiť. Padá to len v prípade ak sa zazvoní z vonkajšej jednotky.

ďakujem za odpoveď

Meno: Marian

Dátum: 08.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

svetlo s DALI

Dobry den, existuje stmievaci vypinac s DALI? mame LED svetlo uz aj s DALI prevodnikom, mame natiahnuty 5 zilovy kabel a potrebujeme uz len DALI stmievaci vypinac.
A s tym suvisi aj druha otazka - je mozne 2 taketo DALI stmievacie vypinace pouzivat aj ako schodiskove?

Meno: Martin

Dátum: 08.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Vypínač Legrand niloé so signálkou

Dobrý deň.
Zakúpil som si od Vás vypínač č. 6 schodiskový, aj so signálkov, preto lebo som potreboval na chodbách a schodiskách vidieť, kde je vypínač. Keď som dal do objímky LED žiarovku, tak pri vypnutí mi svetlo blikalo v pravidelných intervaloch. Viete mi povedať prečo a čo môžem s tým robiť. Tie signálky potrebujem a mám cca. 14 zariadení...
Ďakujem

Meno: Peter

Dátum: 29.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Tlačidlo Niloé IP44

Zdravím, do vonk. prostredia potrebujem inštalovať tlačidlo Niloé IP44 (obj. č. 7 645 24), ale zároveň k nemu potrebujem pridať aj jedno dvojtlačidlo, tiež s ochranou IP44. Lenže to sa zrejme vo verzii IP44 nevyrába (myslím radu Niloé). Ale zároveň by som nechcel použiť kryt IK 07 (IP44). Chcem sa spýtať, či je možné upraviť dvojtlačidlo s IP20 na IP44 s tým, že sa použije vnútorné tesnenie z tlačidla IP44.
Ďakujem.

Meno: Štefan

Dátum: 29.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Spätná väzba

Chcem sa spytat preco mi robi spätnu väzbu (piskanie). Ďakujem.

Meno: Tomáš

Dátum: 27.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Céliane

5 násobný rámik Legrand Celiane

Dobry den, velmi rad by som pouzil 5 nasobny ramik Legrand Celiane vo farbe Nikel Tmavy. Vyraba sa uz alebo este stale nie je dostupny? Dost by mi to pomohlo keby bol :)

Plus dalsia otazka je, ze kde si mozem pozriet vzorky ramikov Celiane? Vas showroom navstivit nemozem aktualne.. Katalog ma neskutocne nizku kvalitu takze priblizenie je k nicomu...

Vdaka moc za pomoc.