PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 996 561 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: herrman

Dátum: 19.03. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

zaluziovy spinac s elektrickym blokovanim kontaktov

Dobry den,

v celom dome mam vypinace, zasuvky, atd. z rady Valena, vratane ovladania zaluzii. Mam vsak problem - na nasich velkych oknach trva plne otvorenie resp. zatvorenie zaluzii cca. minutu a uprimne ma akosi prestalo bavit travit takyto cas oprety o tlacitko. Viem ze existuju aj vypinace ktore toto riesia, ale nevidim ich vo vasej ponuke. Potrebujem totiz aby toto riesenie zapasovalo do valena dvoj, ci viac ramikov.

Viete mi prosim poradit?

Meno: Ďurišová

Dátum: 10.03. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

vypínač Valena

Dobrý deň,
kde v Banskej Bystrici alebo v okolí by som si mohla pozrieť vypínače valena vo všetkých farebných vyhotoveniach? Zaujíma ma najmä reálna farba tých hliníkových a farby- piesok a perleť jemná. Ďakujem

Meno: Lescisinova

Dátum: 07.03. 2015

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Valena

Ovladac zaluzii

Dobry den, chcem sa spytat, ci ovladac zaluzii 067601 Celiane je s aretaciou. Dakujem za odpoved.

Meno: Miroslav Iro

Dátum: 25.02. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

stmievač

Prosím vás existuje tlačidlový stmievač Valena do kombinacie s prepinačom č.6 alebo len otočný 77 00 60? Ak áno ,pod akým číslom a na aký výkon. Ďakujem.

Meno: Ľubomír Slezák

Dátum: 24.02. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

nástenný pohybový senzor 7 700 89

Dobrý ďeň,
mám doma 3ks týchto senzorov z toho 2ks som už reklamoval nakoľko z ničoho nič sa začali zapínať i keď nebol nikto v dosahu. Po reklamácii senzor fugoval 3 mesiace a robí to opäť, resp. oba reklamované senzory opäť robia to isté. Skúšal som aj senzor odpojiť od napájania a keď som ho znovu pripojil správal sa rovnako. Keď som ho nechal odpojený dlhšie cca týždeň fungoval 2 dni a potom začal znova robiť to čo pred tým.
Viete mi prosím poradiť čo s tým ?
Nechce sa mi kazdé dva mesiace reklamovať raz jeden, raz druhý senzor. Čo sa týka tretieho senzora zatial funguje ok, ale ten mám len krátko.
Ďakujem za odpoveď,
s pzdravom
Slezák

Meno: Jozef

Dátum: 09.02. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

valena signalka

dobry den,chcel by som sa opytat ci sa vyraba signalka aj v inej farbe alebo len v zelenej (775890)

Meno: Tomáš

Dátum: 06.02. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Legrand IP

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či zásuvky IP 44 sa dajú zakúpiť aj bez tej plastovej krytky, alebo v béžovej farbe (774121). Ďakujem za odpoveď.

Meno: Roman

Dátum: 04.02. 2015

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Valena

Priestorový regulátor

Dobrý deň, poprosím Vás o technickú informáciu ohľadom priestorového regulátora teploty kat.č.774227, či v režime keď spínacie hodiny pre nočný útlm zopnú kontakt a v miestnosti nastane teplota nižšia ako 4 °C, regulátor opäť zapne kúrenie alebo bude čakať na ukončenie času nočného útlmu aj napriek tomu, že teplota je nižšia ako požadované pevne nastavené v regulátore 4 °C.

Potrebujeme zaistiť, aby teplota v miestnosti nepoklesla o viac ako 4 °C ako je uvedené v katalógovom liste.

Meno: Martin

Dátum: 03.02. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Valena 770062 stmievac

Dobry den, zakupil som stmievac Valena 770062 a po zapojeni bzuci relativne nahlas pri akejkolvek urovni stmievania. Pri 100% bzuci o trochu menej ale stale velmi pocutelne. Mam luster na 9x33W halogenove ziarovky, cize vykon okolo 300W a stmievac je do 450W. V predajni ma uistili ze to bzucat nebude. Mam ho reklamovat alebo moze byt problem niekde inde ?

Meno: Ing. Blažej Lippay

Dátum: 18.01. 2015

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dobrý deň.

Prosím o informáciu aká chyba nastala, resp. čo môžem urobiť s vypínačom Valena 7741 62, ktorý nereaguje na zapnutie, vypnutie ani na stmievanie alebo rozsvecovanie. Svojvoľne však začal zapínať alebo tlmiť svetlo v nepredvídateľných intervaloch po dvojročnom užívaní.