PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 631 459 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: michal mokros

Dátum: 30.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Classe 300X Wi-Fi

Dobry den,
da sa kupit Classe 300X Wi-Fi aj bez monitoru. Len vonkajsia jednotka?

Meno: Marcel

Dátum: 29.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

BT363911

Dobry vecer,
chcem sa spytat mam videovratnik BT363911 mam ho pripojeny k internetu a fungoval mi aj na telefone cez aplikaciu Door Entry ale stale mi vypadaval signal. menil som router a teraz sa neviem prihlasit do aplikacie pod mojim menom a heslom respektive prihlasit sa viem a ked zakliknem potrebne veci aby ma to pustilo dalej (ze suhlasim s marketingovimi vecami a podobne) tuknem na dalej (na zelenu fajku) a vypise mi chybu : Error: e_PasswordAlreadyUsed/Your passwprd was already used:(433)
Akym sposobom by som sa dokazal prihlasit k vratniku cez tuto aplikaciu na moj stary ucet? vopred dakujem

Meno: Peter

Dátum: 29.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Zdroj pre videovratnik

Dobrý deň. Mám videovrátnik legrand 2x monitor 1x kamera ku každému monitoru je pribalený napájací adaptér 30V a myslím že 1A. Bolo by možné napájať monitory napätím 24V? alebo existuje zdroj 30V na din Lištu? Ďakujem za odpoveď.

Meno: Zoli

Dátum: 23.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

ovladanie žalúzií

Dobrý deň.

Aký je rozdiel medzi spínačom č. 7 701 04 a tlačidlom 7 701 14.
Dalej ako tieto vypínače fungujú? Treba držať tlačítko kým sa napr. žalúzie stiahnu hore, alebo stačí iba raz stlačiť? Ako je možné nastaviť sklon žalúzií?
Ďakujem za odpoveď.

Meno: Vladimír

Dátum: 21.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

2 pakovy vypinac

Dobrý deň,
je k dostaniu dvojpákoví vypínač v kombinácii 1/2 vypínač a 1/2 tlačidlo. Použitie kúpeľna svetlo + zopnutie ventilátora. Najlepšie v rade Valena no nie je nutosť. Viete uviesť číslo/názov/link na produkt?

Ďakujem.

Meno: Stano Randziak

Dátum: 17.01. 2018

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Prosba o INFO

Pekný deň! Bývam v panelovom bytovom dome-11 poschodí - 44 bytov. Mame vstupné dvere na elektrozámok-z každeho bytu sa dá tlačidlom odmknúť. Na odomknutie zvonky nám slúži magneticky kľúč. Množia sa prípady prepávania rôznych individui a krádeži topánok, kvetov a.pod Pasanta, ktorý stlačí ľubovoľný zvonček nevidieť a oklame,že "letáky" a pod. a tak sa dostanú do bytového domu. Na novostavbach som videl, že už majú montované video - vrátniky.Obyvateľ bytu vidí,kto chce navštíviť a rozhodne sa či otvorí vchodové dvere. Mám prosbu-hoci nie som poverená osoba za jednanie/ale potrebujem INFO a argumenty na dôležitosť montáže/ale Vás chcem požiadať čo by stálo namontovanie pre celý bytový dom a koľko by to stálo pre jednetlivca v bytovom dome. Aký video - vratik- system by bol pre nš typ panelového domu najvýhodnejší,najúčelnejší. Ďakujem za INFO Stano randziak, Brezno, Fraňa Kráľa 4, e-mail: randzi@brnet.sk

Meno: Silvia

Dátum: 16.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Livinglight transparetny ramik - je mozne pouzit ramik aj na zasuvky?

Dobry den,

da sa prosim pouzit transparetny ramik z rady Livinglight aj pre zasuvku?
Napr. da sa do transparetneho ramika vlozit zasuvka z rady Galena life alebo Valena life? Pripadne inej rady?

Dakujem

Silvia

Meno: Matej

Dátum: 15.01. 2018

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Rôzne

Podlahový termostat, regulovanie preistorovej teploty.

Dobrý deň,
podlahový termostat 770091, 770291, 774191 reguluje aj podľa priestorovej teploty v miestnosti, alebo iba teplotu podlahy? Priložený snímač teploty musí byť umiestnený v podlahe?

Meno: Tomáš Maďak

Dátum: 14.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Legrand video vratnik

Dobry den,

chcem sa spytat ci je mozne napojit legrand videovratnika napr. verzie 369300, tak aby som ho prepojil este na tlacidlo pred vstupom do domu.

Dakujem

Meno: Martin Trnka

Dátum: 11.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

videovrátnik - porucha pri zdvihnutí

Dobrý deň. Zakúpil som videovrátnika (369220). Napojený je cez originálne trafo. vonkajšia jednotka je napojená cez UTP kábel dlhý cca 25 metrov. Pri zazvonení z vonka sa ozve zvoncek a zobrazí sa video vo vnutri avšak pri následnom zdvihnutí pomocou tlačidla (telefón) sa spojenie preruší a vnútorná jednotka stratí obraz. Po tomto sa s ňou nedá nič urobiť. Je nutné len čakať cca 5minút, kým sa sa dá opať zazvoniť alebo sledovať čo sa deje vonku pomocou tlačidla (oko). Problém sa však neobjavuje ak z vnútornej jednotky použijem tlačidlo (oko) a potom následne tlačidlo (telefón), v tomto prípade je počuť aj vidieť von na ulicu a videohovor sa dá aj ukončiť. Padá to len v prípade ak sa zazvoní z vonkajšej jednotky.

ďakujem za odpoveď