PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 707 473 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Miro

Dátum: 13.11. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Stmievač v schodiskovom zapojení

Dobrý deň,

Chcel by som stmievať 2 led svetlá (ktoré sú stmievateľné ale neobsahujú stmievač).

Prípad č.1: Svetlo je ovládané z 3 rôznych miest klasickým dvojpolohovým vypínačom (v jednom prípade je to dvojitým - druhý vypínač z dvojice ovláda iné svetlo). Presnejšie jedná sa teda o zapojenie {(6+6)<->7<->6(vývod na svetlo)}

Prípad č.2: Svetlo je ovládané z 2 rôznych miest klasickým dvojpolohovým vypínačom (v obidvoch prípadoch je to dvojitým - druhý vypínač z dvojice ovláda iné svetlo). Presnejšie jedná sa teda o zapojenie {(6+6)<->(6+6)(vývod na svetlo)}

Momentálne je použitá rada Niloe.

Vedeli by ste mi prosím poradiť, či sa dá pomocou Legrand zariadení (najlepšie z rady Niloe) vyriešiť stmievanie v spomenutých zapojeniach? Ak áno, aké prvky by som si mal zakúpiť a aké zapojenie je potrebné zvoliť.

Vopred veľmi pekne ďakujem.

Meno: Vierka Ďurašová

Dátum: 11.11. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Termostat Valena Life 752134

Dobrý deň, prosím Vás o technický list a manuál s návodom na použitie výrobku - termostat na podlahové kúrenie Valena Life 752134. Okrem nakresleného návodu nie je k nemu pridaný žiaden popis. Z obrázkov nie je zrejmé, ako termostat nastaviť a ako funguje. Vďaka. S pozdravom
Vierka Ďurašová

Meno: Martin

Dátum: 10.11. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Valena Life Termostat - 7 521 34

Dobrý deň

Prosím Vás o zaslanie manuálu pre termostat na podlahove kurenie 752134

Ďakujem pekne

Meno: Peter Kubík

Dátum: 02.11. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Nefunkčný zvuk

Dobrý deň, montoval som dvojvodičový zrkadlový videokit. Po spustení video prenos funguje normálne, ale zvuk na vnútornej jednotke buď seká alebo nefunguje vobec. A na na vonkajšej buď nejde alebo ide so silným šušťaním. Skúšal som regulovať intenzity mikrofónu aj reproduktoru na vonkajšej jednotke ale nič sa nezmenilo. Viete mi poradiť? Ďakujem za odpoveď.

Meno: Peter

Dátum: 31.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

termostat 7 741 27

dobrý deň,
namontoval som nový termostst ku kotlu, po nastavení teploty termostat nezopne ani ked je vo vnútri chladno, je potrebné otočiť kolieskom, potom naskočí kotol, keď sa izba vykúri termostat nevypne, zasa je potrebné otočiť kolieskom, potom kotol zhasne, viete mi prosim Vás poradiť čo ot môže byť alebo je potrebné termostat reklamovať? ďakujem za odpoveď

Meno: Dano

Dátum: 29.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

AUDIO SADA BTICINO-ELEKTRICKY VRATNIK

dobry den .mam kupenu audio sadu vratnika bticino dvojvodicovy system .zapojenie zariadenia podla schemy je jasne ,len sa chcem opytat ohladne elektrickeho zamku na ake napatie ma byt.v navode je pisane 18V el.zamok neviem ci jednosmernych alebo striedavych.co je letak a prislusenstvo k tomuto vratnikovi,tak je tam zase el.zamok na 12v a ked som mal zapojeny tento system a pri zapnuti tlacitka el.zamku ,tak meraci pristroj mi ukazal 24DC.poprosim vas teda na ake napatie mam kupit el.zamok a ci to ma byt na striedave alebo jednosmerne napatie.dakujem pekne za odpoved :)

Meno: Jozef

Dátum: 27.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Automaticky spinac 770228

Dobry den.Odisiel mi spinac 770228 valena hlinik ze uz sa vraj nevyraba ,je niejaka nahrada za tento spinac.

dakujem

Meno: Ladislav Cifersky

Dátum: 27.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

intercom

Dobry den,nainstaloval som videovratnik 7´´zrkadlovy efekt z dvoma vnutornymi panelmi a nefunguje mi komunikacia medzi vnutornymi panelmi-intercom. V navode pisu,ze komunikacia sa vyvola stlacenim tlacidla 7(odpoved). Poprosim o radu,dakujem.

Meno: Maros Kvackaj

Dátum: 26.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Axolute

Bticino axolute USB charger HS4285C1

Dobry den.KUpil som v nadpise uvedeny Usb charger a elektrikar mi to nevie nainstalovat,lebo v pridanom manualy je uvedene pripojenie k patzilovemu kablu a ja mam trojzilovy a predpokladam,ze trafom je zredukovana voltaz z 230 na 5 v.Chcem sa opytat ci k tomu este potrebujem trafo a ak ano ake a poziadat Vas o manual pre zapojenie do siete 230 V .Za vysvetlenie dakujem.

S pozdravom Kvackaj

Meno: Diana

Dátum: 25.10. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Céliane

Návod na použitie termostatu.

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o návod pre použitie k termostatu Legrand VALENA LIFE 752135.
Dopredu ďakujem za odpoveď.