PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 503 576 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Richard

Dátum: 15.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

legrand Niloe TV-SAT-RADIO

Dobrý deň som nepočujúci a pozerám katalóg že ponúkate tri druhy neviem aký je rozdiel Legrand Niloé Hviezda útlm 2db, koncová útlm 10db, priebežná útlm 14db. Doma mám pripravený kábel pre TV ale tam nie je namontovaný len je zakrytý kryt Mosiac adaptér a záslepka na každom izbe 5x a v technickej miestnosti je tam sivá skrinka a ke´d otvorím skrinku tam sú všetky 5 káble ale nič nie je spravené to znamená že si musím kupit nejaký adapter na rozdeľovanie TV aby išiel signál na každom izbe pripojím na jednu anténu. Preto sa pýtam aký je rozdiel koncovka, hviezdna a priebežná? Ďakujem Schramm prosím napíšte mi e-mailom alebo SMS-kou lebo som nepočujúci.

Meno: P

Dátum: 15.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Videosada Legrand 369230

Dobrý deň , mal by som otázku ohladom nastavenia vnútornej jednotky 369230 pokiaľ chcem zmeniť dĺžku melódie 5 na 30 s v návode sa píše"AUTO ZAPNUTIE/ROLOVANIE" ktoré je to tlačítko Ďakujem za radu

Meno: Karin Cseh

Dátum: 10.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Tlačidlo Legrand Mosaic s podsvietením

Dobry den,

vlani sme si kupili tlacidla aj vypinace s podsvietenim (77032, 77042, 77002) ale nesvietia. Je to zle namontovane, alebo je tam potrebne dokupit nejake signalky?

Dakujem za odpoved.

Meno: Stanislav Botka

Dátum: 08.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

nastavenie

kupil som si stmievac
Valena Life 7 521 60

je tam maly prepinac L C
naco sluzi ?

chcem stmievat LED ziarovky 2ks 6W
su stmievatelne

vdaka

Meno: Martin

Dátum: 04.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Videosada číslo 3 692 30

Dobry den. Mame doma nainstalovanu videosadu cislo 3 692 30 a pridavnu vnutornu jednotku č. 3 692 35. Chcem sa prosim opytat, ci je mozne ovladat aj vonkajsiu branu pre auto(ci je potrebne nieco dokupit) a ci sa da stisit zvuk pri stlacani tlacidiel na boku vnutorneho ovladaca? VDAKA.

Meno: Dušan Veselý

Dátum: 04.01. 2019

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

cena USB adaptera

Dobry deň, chcel by som vediet cenu USB adaptera do zasuvky: http://www.legrand.sk/usb-adapter-a-nocne-svetlo

Meno: Lukáš

Dátum: 30.12. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Zasuvka HDMI Valena A 1.30

Dobry den, poprosil by som navod na zapojenie HDMI zasuvky so svorkami. Pribeleny navod v krabicke som niekde zapotrosil. Dakujem velmi pekne

Meno: František

Dátum: 27.12. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

valena usb

Dobrý deň.
V katalógu série Valena sa pri dvojzásuvke USB č. 770470 uvádza, že dáva 2x2400mA. Avšak vo všetkých eshopoch sa uvádza 2x1500mA.

Mám záujem o 2400mA verziu, ale neviem, kde ju zohnať a či vôbec existuje (či náhodou nejde vkatalógu o preklep).

Ďakujem
František

Meno: Andrej

Dátum: 19.12. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Videovrátnik 7"

Dobrý deň, poprosím o radu, nakoľko po namontovaní videovrátnika Legrand 369220 v rodinnom dome s jednou vonkaj. a jednou vnútor. jednotkou mi nefunguje obraz, zvuk je ok. Obrazovka sa na chvíľu objavila - šedá plocha - inak žiadny obraz.
Prepojenie in/out jednotky je FTP 8 žilovým káblom tieneným - telefónnym. Dve žily sú použité a pripojené do svoriek D1 a D2.

s pozdravom,
Andrej

Meno: Daniel

Dátum: 18.12. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

akú zásuvku TV-R-SAT použiť

Dobrý deň.
V rodinnom dome mám spravený rozvod satelitného a terestriálneho signálu z multiprepínača do každej miestnosti jedným koaxiálnym káblom ukončeným koncovou zásuvkou TV-R-SAT série Valena. V jednej miestnosti, kde som takýto kábel pri stavbe nedotiahol, som sa rozhodol dodatočne spraviť jednu zásuvku pre satelitný prijímač. Prevŕtal som sa cez krabičku zo satelitnej zásuvky do vedľajšej miestnosti a natiahol kábel k nove krabici. Pôvodnú koncovú zásuvku TV-R-SAT som nainštaloval v novej miestnosti a do pôvodnej krabice som sa rozhodol osadiť priebežnú zásuvku TV-R-SAT. Keď som zapojil sat. prijímač v druhej miestnosti, všetko bežalo OK. Problém nastal až keď som zapojil kábel sat. prijímača v prvej miestnosti do priebežnej zásuvky TV-R-SAT. V tom okamihu vypadol signál v druhej miestnosti na koncovej zásuvke. Keď kábel odpojím, signál v zásuvke opäť nabehne. Viete mi prosím poradiť, kde robím chybu?