PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 755 762 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Marcel

Dátum: 29.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

BT363911

Dobry vecer,
chcem sa spytat mam videovratnik BT363911 mam ho pripojeny k internetu a fungoval mi aj na telefone cez aplikaciu Door Entry ale stale mi vypadaval signal. menil som router a teraz sa neviem prihlasit do aplikacie pod mojim menom a heslom respektive prihlasit sa viem a ked zakliknem potrebne veci aby ma to pustilo dalej (ze suhlasim s marketingovimi vecami a podobne) tuknem na dalej (na zelenu fajku) a vypise mi chybu : Error: e_PasswordAlreadyUsed/Your passwprd was already used:(433)
Akym sposobom by som sa dokazal prihlasit k vratniku cez tuto aplikaciu na moj stary ucet? vopred dakujem

Meno: Peter

Dátum: 29.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Zdroj pre videovratnik

Dobrý deň. Mám videovrátnik legrand 2x monitor 1x kamera ku každému monitoru je pribalený napájací adaptér 30V a myslím že 1A. Bolo by možné napájať monitory napätím 24V? alebo existuje zdroj 30V na din Lištu? Ďakujem za odpoveď.

Meno: Stano Randziak

Dátum: 17.01. 2018

Zodpovedané: Nie

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Prosba o INFO

Pekný deň! Bývam v panelovom bytovom dome-11 poschodí - 44 bytov. Mame vstupné dvere na elektrozámok-z každeho bytu sa dá tlačidlom odmknúť. Na odomknutie zvonky nám slúži magneticky kľúč. Množia sa prípady prepávania rôznych individui a krádeži topánok, kvetov a.pod Pasanta, ktorý stlačí ľubovoľný zvonček nevidieť a oklame,že "letáky" a pod. a tak sa dostanú do bytového domu. Na novostavbach som videl, že už majú montované video - vrátniky.Obyvateľ bytu vidí,kto chce navštíviť a rozhodne sa či otvorí vchodové dvere. Mám prosbu-hoci nie som poverená osoba za jednanie/ale potrebujem INFO a argumenty na dôležitosť montáže/ale Vás chcem požiadať čo by stálo namontovanie pre celý bytový dom a koľko by to stálo pre jednetlivca v bytovom dome. Aký video - vratik- system by bol pre nš typ panelového domu najvýhodnejší,najúčelnejší. Ďakujem za INFO Stano randziak, Brezno, Fraňa Kráľa 4, e-mail: randzi@brnet.sk

Meno: Tomáš Maďak

Dátum: 14.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Legrand video vratnik

Dobry den,

chcem sa spytat ci je mozne napojit legrand videovratnika napr. verzie 369300, tak aby som ho prepojil este na tlacidlo pred vstupom do domu.

Dakujem

Meno: Martin Trnka

Dátum: 11.01. 2018

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

videovrátnik - porucha pri zdvihnutí

Dobrý deň. Zakúpil som videovrátnika (369220). Napojený je cez originálne trafo. vonkajšia jednotka je napojená cez UTP kábel dlhý cca 25 metrov. Pri zazvonení z vonka sa ozve zvoncek a zobrazí sa video vo vnutri avšak pri následnom zdvihnutí pomocou tlačidla (telefón) sa spojenie preruší a vnútorná jednotka stratí obraz. Po tomto sa s ňou nedá nič urobiť. Je nutné len čakať cca 5minút, kým sa sa dá opať zazvoniť alebo sledovať čo sa deje vonku pomocou tlačidla (oko). Problém sa však neobjavuje ak z vnútornej jednotky použijem tlačidlo (oko) a potom následne tlačidlo (telefón), v tomto prípade je počuť aj vidieť von na ulicu a videohovor sa dá aj ukončiť. Padá to len v prípade ak sa zazvoní z vonkajšej jednotky.

ďakujem za odpoveď

Meno: Štefan

Dátum: 29.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Spätná väzba

Chcem sa spytat preco mi robi spätnu väzbu (piskanie). Ďakujem.

Meno: Ivan Maťo

Dátum: 20.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

náhradný diel

dobrý deň prajem.potreboval by som poradiť ohladne náhradného dielu k audio vrátniku typ: legrand 3650 11.jedná sa konkrétne o uličný panel štvortlačítkový.ďakujem

Meno: Roland

Dátum: 16.12. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Kompatibilita sady 369220 a vn.monitora 369205

Dobrý deň,

je prosím možné pripojiť k novšej sade Legrand 369220, starší typ bieleho vnútorného monitora 369205?

Ak áno, bude funkčný aj interkom medzi vnútornými jednotkami?

Ďakujem za odpoveď.

Meno: Pavol

Dátum: 28.11. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Videosada 3 692 30

Dobrý deň,

mám zvláštny problém s novou videosadou. Keď niekto z vonkajšej jednotky zazvoní, vnútri naskočí video a vrátnik zazvoní tak ako má. Video zostane zapnuté pokým "nezodvihnem". Odvtedy mám zhruba 2 sekundy pokým sa vypne aj video aj zvuk do onkajšej jednotky. Otváranie bránky v tom momente stále funguje. Po tom čo sa toto stane, niekoľko minút nebude fungovať ani vyvolanie obrazu z vnútornej jednotky (3 pípnutia ako keby kaamera nebola pripojená). Po pár minútach sa toto celé dá dokonale zopakovať.

Pokiaľ vyvolám video z vnútornej jednotky a zapojím zvuk (bez obsluhy vonkajšej jednotky), funguje všetko ako má. Video ani audio sa nevypne a môžem tento postup opakovať bez akýchkoľvek problémov.

Dajte mi prosím vedieť ako by sa tento problém dal odstrániť.

Ďakujem a s pozdravom,
Weber

Meno: Palo

Dátum: 01.11. 2017

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Videosada 3 692 20

Dobrý deň
Mám problém ohladom videovrátnika 3 692 20 s prídavnou jednotkou 3 692 25.Problém spočíva vtom že neviem spojiť tieto dve jednotky na jedno vyvolávacie tlačidlo na vonkajšej jednotke.Neustále to pracuje v režime dvoch tlačidiel t.j.tlačidlo A vyvolá jeden videotelefon a talčidlo B vyvolá druhý,ako keby sa jednalo o dva domy.Zapojenie mám podla návodu,radenie na Master obe jednotky.