PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 755 768 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Meno: Tomáš Mališ

Dátum: 07.12. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Otázka

Dobrý deň
Mám na Vás prosbu a otázku mám založenú elektroinštalačnú firmu a chcel by som od Vás objednávať produkty priamo nie cez ďalšie predajne je to možné a ak áno aký by bol postup.

Ďakujem s pozdravom Tomáš Mališ

Meno: Rastislav

Dátum: 03.12. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dátová zásuvka legrand valena live 1 x rj 45

Chcem sa opýtať ako to mam zapojiť, na zásuvke je vyznačené farebné prevedenie ako tam necvaknúť kábliky, ale ako ich zapojiť na druhej strane v prípade, ze nebudú pripojené k patch panelu, ale bude tam krimplovaný konektor Rj 45. 568A alebo 568B, alebo nejak inak. Dakujem

Meno: Peter Tahotný

Dátum: 27.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Sada videovrátnik VIDEOKIT 7" 1 úč.biely 369230

Dobrý deň.
Nevieme zistiť kto robí servis na videovrátniky Legrand.
Videokit bol namontovaný v auguste 2018 a v novembri 2020 prestal fungovať.
Zistili sme, že porucha je vo vonkajšej jednotke. V Murate, kde bolo zariadenie zakúpene, mi nevedeli dať informáciu o servise, a tak sme boli nútený zakúpiť nový vonkajší modul.
Je to možné, že servis neexistuje?
Ďakujem za odpoveď.

Meno: Tibor

Dátum: 25.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Ovladac zaluzii

Mam taku otazku, ze existuju 2 variacie v pripade zaluzioveho ovladaca (Valena Life):
- zaluziovy spinac
- zaluziovy ovladac tlacidlovy

Neviem, ze ktory by sme mali objednat. Firme, ktora nam instalovala zaluzie, nam odporuca, ze mali by sme kupit ovladac s aretaciou a s blokovanim obojsmerneho chodu. Mame elektronicke motory od Somfy.

Mohli by ste nam napisat, ktoru verziu by sme mali objednat?

Dakujem

Meno: Marian

Dátum: 24.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Valena s orientačným podsvietením

Dobrý deň.
Namontoval som svietidlo Eglo LED Palermo na chodbu. Zapojenie je cez spínače Valena s orientačnými tlejivkami. Spolu 3 spínače, typ (radenie) 6, 7,6. Svietidlo po pripojení tlmene svieti, aj keď sú spínače vypnuté - iba veľmi slabo svieti, ale svieti. Po zapnutí svietidlo svieti normálne na plný výkon. Vedeli by ste poradiť čo s tým?

Ďakujem.

Meno: Gustav

Dátum: 23.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Valena automaticky spinac

Dobry den
mam automaticky spinac legrand valena 770289 v bielej farbe na chodbe podotykam ze je stale v rezime OFF. Vypinac mam uz cca 7 rokov.
V poslednej dobe sa sam automaticky prepne do rezimu ON-tzn ze stale svieti a nieje ho mozne prepnut do ineho rezimu - automatika resp. vypnutie.
Mozete mi napisat v com moze byt problem alebo ak je nutna vymena kde ho je mozne zakupit
Dakujem

Meno: Juraj

Dátum: 19.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Valena life a Valena life s Netatmo

Dobrý deň, dá sa skombinovať Valena life a Valena life s Netatmo do jedného rámika (dvoj, troj,...). Mám existujúci vypínač Valena life a chcel by som doplniť nalepovací spínač Valena life s Netatmo k nemu do dvojrámiku. Dá sa kombinovať zásuvka do jedného rámika Valena life a Valena life s Netatmo ? Ďakujem za odpoveď.

Meno: Stefan

Dátum: 19.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Céliane

Automaticke nocne osvetlenie

Dobry den,
mam automaticke nocne osvetlenie Valen life 7 521 74.
Prepinac na vypnutie signalizacie som nenasiel.
Ze vraj je pod bielou krytkou. Nechcem to pokazit.
V navode som to nenasiel.

Viete mi poslat foto, kde sa to nachadza?
Cabra

Meno: Ivan

Dátum: 17.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

typ kabla

Dobrý deň, nainstaloval som videovratnik legrand 369220, akolko som tam mal už 7žilový kábel a koaxial, tak som to napojil najskôr na ten 7 žilový ale nefugoval obraz vsetko ostatné fugovalo super tak som to skúsil napojit na ten koaxial a obraz krasny akurát hovor pisklaví a slabý. relatýve to fuguje ale začalo to nepravidele pipat dva krát a obraz nenaskočí ostatné funguje. potom to zase fuguje. pravdepodobne to bude asi tým káblom tak vás
chcem poprosit o info, aký kábel tam musím dat aby to funguvalo , len moja vzdialenost medzi jedotkou a kamerou je 120m .poprosím o presný typ kábla Ďakujem ...

Meno: Štefan

Dátum: 16.11. 2020

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dostupnosť Valena Allure

Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako je to s dostupnosťou Valena Allure. Už pred dvoma rokmi sa tu niekto pýtal na dostupnosť tejto série na Slovensku, no mám problém ich nájsť skladom aj v ČR. Prakticky biele spínače/rámčeky viem narátať na prstoch koľko je ich skladom v eshopoch na Slovensku.
Bude sa dačo meniť v tomto? Valena Life ma zaujala, no doma sa páči Allure (inak sú zhodné s Life), ale ak by som mal Allure v celom dome, v prípade nejakej zmeny alebo poruchy by som nechcel čakať na každú maličkosť niekoľko týždňov na dodanie, ak bude ešte vôbec táto rada dostupná.. Keďže po dvoch rokoch sa situácia nezmenila, reps. zhoršila z môho pohľadu..

Ďakujem!