Prepäťovka
Aké je tolerančné napäťové pasmo Vašich prepäťových ochrám pri meraní počas revízie.
S pozdravom Žbánek
Snimac pohybu
dobry den, da sa vypnut snimac? vtedy to funguje ako klasicky vypinac? Mozeme to mam riadne umiestnene von na fasade domu? (zima-leto)?
Kedy sa podvecer snimac zapina? Treba ho nejako nastavit? Alebo je tam senzor, ktory sa pri urcitej viditelnosti zapina? Dakujem
Prúdové chrániče LEXIC
Ktoré prúdové chrániče sú rady LEXIC?
Ďakujem.
Vlado
Prúdové chrániče
Záleží pri pripájaní do rozvádzača prúdového chrániča 08909 alebo 08402 (kombinovaný) či pripojím prívodnú fázu-L z hora alebo z dola do uvedeného prúdového chrániča ?
Ďakujem za odpoveď.
Vlado
Zásuvka pre centrálný vysávač
Chcel by som sa opýtať či je v ponuke dizajnu AXOLUTE zásuvka pre centrálny vysávač
Stmievac Led
Mam otocny stmievac Valena. Vymenil som ziarovky za LED. Mate v ponuke stmievac pre Led ziarovky? Dakujem. Miro Toth
Schemy zapojenia Niloe
Dobry den, niekde tu na fore som nasiel v pdf prilohe schemy zapojenia vypinacov Valena. Prosim Vas, je mozne pripojit podobne schemy pre Niloe? Dakujem.
výmena spínačov č.6 a č.7 za aut.spínač
Dobrý deň prajem
V chodbe bytu mám na ovládanie svietidiel nainštalované spínače č.6 2ks
a č.7 2ks.Môžem ich bez zmeny inštalácie (v krabiciach sú len fázové káble
bez nulového vodiča)vymeniť za automatické spínače 230 V bez nulového vodiča 40-400W manuálne vypínateľné (katalogové č.670 91)?
Ďakujem Homer
Stmievac 770062
Dobry den,
mam v dome nainstalovane dva stmievace Valena 770062 na klasicku vlaknovu ziarovku 75W. Pri montazi sadrokartonu pocas demontaze obimky ziarovky som zistil ze vodic obimky ma "kopol" i ked bol stmievac vypnuty a ziarovka nesvietila. Kedze je stmievac urceny pre vykony od 40W, znamena to ze ziarovkou a teda aj vodicom prechadza stale nejaky zbytkovy prud aj pri vypnutom stave stmievaca? T.j. vypnuty stmievac stale spotrebuva napr 30W el.energie ?
Dakujem za odpoved
video vratnik
Dobrý deň,
Vaš video vrátnik 369200 je do vzdialenosti 50m s ovladacim kablom 2x0,5
Otázka by bola keď použijeme hrubší prierez bude fungovať napr. do 100m, alebo je výrobok len max. 50m
ďakujem
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148





