PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 926 926 zákazníkov.

- inštalačané kanály DLP

- podlahové krabice a kanály

- sĺpiky a zásuvné bloky

- štrukturovaná kabeláž

- núdzové osvetlenie

- iné

TV+RD+SAT

Meno: Peter Duchoň

Dátum: 05.01. 2012

Zaradenie:

Dobry den

Potrebujem poradit vo veci tv+sat rozvodu.
Do instalacnej zasuvky mam zvedene dva koax. kable. Jeden od sat, druhy od dvbt anteny. je mozne zapojit v jednej zasuvke tv+rd+sat, nezavisle sat a tv+rd? Cize ci ma zasuvka dva vstupy pre koaxial. Tiez mi nie je jasne, aky je rozdiel pre koncovou a hviezdicovou zasuvkou? Viem ze hviezdicova sa pouziva pri multiprepinacoch. Kde sa pouziva koncova? Prave ta ma zaujima ci ma dva oddelene vstupy pre tv a sat, alebo nie.
dakujem za skoru odpoved

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Gabriel Kocsis

Dátum: 11.01. 2012

Zdravim tv/r/sat zasuvku s oddelenymi vstupmi neponukame.koncova zasuvka sa pouziva pri priebeznej montazi,zasuvka "hviezda" ako nazov napoveda sa pouziva pri zapojeni do "hviezdy".tabulku väzobnych a priechodzich utlmov pre pristroje valena prikladam v prilohe.

Prílohy:
- TV-R-SAT valena.pdf

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na gabriel.kocsis@legrand.sk alebo na telefónnom čísle 02/32 153 601. Gabriel Kocsis

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo