PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 804 430 zákazníkov.

- inštalačané kanály DLP

- podlahové krabice a kanály

- sĺpiky a zásuvné bloky

- štrukturovaná kabeláž

- núdzové osvetlenie

- iné

patch panel CAT6A STP

Meno: Martin

Dátum: 29.10. 2013

Zaradenie:

Dobry den,

chcel by som sa informovat, ci je mozne osadid modularny patch panel - obj.c.33592 dvoma blokmi 6x RJ45 konekt. STP CAT6A - obj.c.33576, aby bola splnena uroven CAT6A STP - potiahnuta kabelaz v sieti. A ako mozno poriesit uzemnenie na strane patch panelu.

Dakujem vopred za odpoved.

S pozdravom
M.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Róbert Lehuta

Dátum: 29.10. 2013

Dobry den, Ano, 10" patchpanel 33592 je mozne osadit dvoma modulmi 6xRJ45 kat. 6A s obj.c. 33576. Uzemnenie je zabezpecene vodivym spojenim konektorov s patchpanelom, co je zabezpecene automaticky a naslednym vodivym spojenim celeho patchpanelu v datovom rozvadzaci. V tom musia byt vertikalne listy, na ktore sa patchpanel montuje uzemnene spolu s celym datovym rozvadzacom.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na robert.lehuta@legrand.sk alebo na telefónnom čísle 02/32 153 601. Róbert Lehuta

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo