PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 996 573 zákazníkov.

- inštalačané kanály DLP

- podlahové krabice a kanály

- sĺpiky a zásuvné bloky

- štrukturovaná kabeláž

- núdzové osvetlenie

- iné

Kabeláž do steny

Meno: Peter

Dátum: 03.05. 2013

Zaradenie:

Dobrý deň,

aký typ zásuviek a vrchných krabíc je potrebný na to, aby som mohol štrukturovanú kabeláž zapustiť do steny (zo steny by boli vidieť len dvojzásuvky RJ45 a prípadne aj elektrické, ak to bude vedené spoločne. Je potrebné do steny dávať aj DLP žlaby, alebo len nejake uchytenia priamo na koncové zásuvky a v stene by boli vedené káble v nejakej chráničke?

Dopredu ďakujem za odpoveď

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Róbert Lehuta

Dátum: 03.05. 2013

Dobry den, Mozete pouzit ktorykolvek dizajn datovych zasuviek RJ45, ktore ma Legrand v ponuke. Vo vsetkych dizajnoch je pouzity rovnaky konekor RJ45. Idealne vybrat dizajn ktory je totozny z dizajnom elektrickej instalacie. Datove kable je mozne ukladat do steny do kablovych chraniciek. DLP zlaby sa pouzivaju pri povrchovej montazi. k budete kable viest v chranicke spolu so elektrickou instalaciou, odporucame pouzit tienene datove kable a tienene zasuvky RJ45 alebo oddelit elektricku kabelaz a datovu kabelaz do samostatnych chraniciek.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na robert.lehuta@legrand.sk alebo na telefónnom čísle 02/32 153 601. Róbert Lehuta

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo