Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/5/c/5c18d4e9-50c1-44fb-bf98-8cd1106d2adc/legrandforum.sk/web/funkcie.php on line 13
Priebežné alebo koncové zásuvky? - Domácnosť - LegrandForum.sk

PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 1 051 367 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Priebežné alebo koncové zásuvky?

Meno: Ján

Dátum: 21.02. 2023

Zaradenie: Valena

Dobrý deň,
ak použijem TV rozbočovač (F konektor) 1 x vstup, 3 x výstup do TV zásuviek musím na to použiť všetky tri koncové zásuvky? Alebo treba použiť 2x priebežné a 1x koncovú zásuvku TV-R ? Ďakujem.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 01.03. 2023

Dobrý deň,
ak používate TV rozbočovač (F konektor), tak zásuvky, ktoré pripájate na jeho výstupy majú byť hviezdicové. Ak by ste nepoužívali rozbočovač a sieť by ste viedli slučkovaním zo zásuvky do zásuvky, tak potom všetky od začiatku až na poslednú používate priebežné a posledná sa používa koncová. Takže napríklad z Valeny Life je hviezdicová táto 753152. 

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.com alebo na telefónnom čísle +421 917 866 552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo