PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 959 430 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

zhoršený dosah

Meno: Robert

Dátum: 13.02. 2023

Zaradenie: Rôzne

Dobrý deň, Asi 4 roky mám nainštalované 2 hlavice a termostat a relé na ovládanie plynového kotla. 3 roky fungovala zostava bez problémov ale túto sezónu sa začali problémy z dosahom buď termostatu alebo z WIfi. V tejto chvíli mi vyhlásila aplykácia "nie je možné pripojiť sa k serveru", teda 3 druh problému. neviem si to vysvetliť, nič sa nemenilo na konfigurácii, ani v umiestnení žiedného z článkov systému, tak ani k žiadnej stavebnej úprave. Rele je prijamo napojené na kotol a Wifi Access point je od neho asi 2m. Aj keď aplykácia hlásila problém s wifi, acces point signalizoval v jeho aplykácii excelentné spojenie s rele.
ďakujem vopred za odpoveď
Sandner

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 24.02. 2023

Dobrý deň,
aplikácia nehlási problém s baterkami ? nemenili ste wifi router ? Ako ďaleko je wifi router od Relé ? 
Niektoré chyby môžu byť ojedinelé, spôsobené výpadkom serveru na našej strane. Neviem si vysvetliť ako je možné že po takom dlhom čase začne slabnúť signál. Vyskúšajte pootočiť hlavice na radiátoroch o pár stupňov, aj to stačí k zlepšeniu signálu. Môžete aj vyskúšať zameniť termostat za Réle, tak aby termostat spínal kotol a relé bolo pripojené v zásuvke. 

 

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.com alebo na telefónnom čísle +421 917 866 552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo