PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 826 812 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Párovanie vypínačov žalúzí

Meno: Michal Ďorda

Dátum: 21.01. 2023

Zaradenie: Valena Life s Netatmo

Dobrý deň,

nainštaloval som hlavnú jednotku pre Valena Life with Netatmo, ktorú som pripojil regulérne do domácej 2,4GHz WiFi siete cez Home+Control a vytvoril domácnosť.

Problémom je, že nech skúšam ako skúšam pripojiť 6ks ovládačov na žalúzie po rôznych izbách a jednu zásuvku v kúpelni, tie nevidím nikde v domácnosti počas tvorby samotnej domácnosti v appke. Proces inštalácie mi občas ponúkne hľadať iné zariadenia (ale nerozumiem kedy ich ponúkne a kedy nie), pri niektorých vytváraniach domácnosti mi ani nedovolí hľadať iné zariadenia. Všetky ovládače a zásuvka svietia permanentne na červeno, akonáhľe do nich pustím elekrický prúd a funguje ako štandardné ovládače bez diaľkového ovládania. Napadá Vám, kde by mohol byť problém s ich pripájaním?

S pozdravom
Michal

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 23.01. 2023

Dobrý deň,

aby mohli byť zariadenia (ovládače, vypínače, mikromodly) pripojené ku komunikačnej bráne, je potrebné vykonať jeden neodmysliteľný krok. Odpojiť všetky zariadenia, ktoré idem pripojiť k bráne, od napájania - vrátane brány - a naraz ich všetky zapnúť. V praxi to znamená buď - zhodiť hlavný istič domu a nahodiť ho naspäť alebo zhodiť iba tie okruhy na ktorých máte pripojené vaše zariadenia with Netatmo a komunikačnú bránu. Akonáhle urobíte tento krok zariadenia budú vedieť že patria k danej komunikačnej bráne. Potom môžete prejsť späť do aplikácie H+C a kliknúť na ikonu "Pridať produkt". Vyberiete si značku prístroja "Legrand". Následne ak inštalujem "Spínač a mikromodul" tak ich ikonu. Po stlačení hlavného bezdrôtového ovládača Doma/Mimo domu, sa postupne na ovládačoch rozsvieti zelená dioda.  Potom už len pár krokov, ktorými vás sprevádza aplikácia a máte hotovo. 

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.com alebo na telefónnom čísle +421917866552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo