PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 804 435 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Cloud problém s Easy Kit Wi-Fi, 369420

Meno: Roland

Dátum: 29.09. 2022

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Dobrý deň,

videovrátnik fungoval u zákazníka cca pol roka bez problémov.
Zákazník si však omylom odinštaloval aplikáciu EasyKit a po novej inštalácii sa nedarí pripojiť videovrátnik do aplikácie.

Všetko prebehne podľa pokynov až kým sa začne pripájať aplikácia v mobile cez cloud Legrand... chvíľu sa točí krúžok na vnútornom monitore, rovnako aj v aplikácii a nakoniec aplikácia v mobile napíše hlášku, že na Cloud sa nedá pripojiť.

Toto sa deje stále dokola aj po 30-tich pokusoch o pripojenie.
Je nejaké riešenie tohto problému?

Ďakujem za odpoveď.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 11.10. 2022

Dobrý deň,

prihlasujete sa pomocou účtu, s ktorým ste boli prihlásený pred tým ? Stiahli ste si EASY KIT DOOR ENTRY aplikáciu ? (máme viac APP na videovrátniky, treba sa uistiť či máte tú spravnu) Nevymenili ste aj wifi router medzi tým za 5Ghz router ?? 
Skúsil by som vyresetovať wifi a aj samotné zariadenie a pripojiť sa potom ešte raz. Pokiaľ sa prihlasujete tým istým kontom, s ktorým daný vrátnik bol spárovaný, tak sa vám stačilo prihlásiť do konta a vrátnik by sa vám tam mal zobraziť automaticky. 

 

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.sk alebo na telefónnom čísle +421 917 866 552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo