PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 754 327 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

VALENA LIFE 752130/752129

Meno: Peter Kimle

Dátum: 12.02. 2022

Zaradenie: Valena

Zdravím Vás,
prosím je možné použiť VALENA LIFE 752130 alebo 752129 aj ako alternatívny spínač/tlačidlo - teda ovládať žalúzie z dvoch miest?
Ďakujem vopred za odpoveď.
S pozdravom, Peter Kimle.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 04.03. 2022

Dobrý deň,
paralelné zapojenie ovládacích prvkov, ani tak nezáleží na nich samotných, ako na motore pripojenom na žalúziách. Ak je motor ovládaný blokom elektroniky, tak v tom nevidím problém. Ale ak ide o priame ovládanie, môže prísť scenár, dostane protichodné príkazy a nastane skrat. Odporúčame Smart riešenie! Vymeniť starý ovládač za Smart, z rady Valena Life s Netatmom, dokúpiť štartovací balík a jeden bezdrôtový ovládač na žalúzie. Vyhnete sa tak aj sekaniu drážok + získate výhodu ovládania žalúzií cez aplikáciu. Môžete sa inšpirovať v priloženom katalógu.

Prílohy:
- SMARTHOME_2021.pdf

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.sk alebo na telefónnom čísle +421 917 866 552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo