PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 754 326 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

audiovrátnik pre dva byty bticino 366821

Meno: Jaroslav

Dátum: 29.01. 2022

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Dobrý deň,

namontoval som vrátnika, len neviem nakonfigurovať tú druhú jednotku na druhé tlačítko zvončeku. Teraz mi fungujú obidva telefóny na jedno tlačítko. Druhé nezvoní nikde. Z manuálu viem že mám použiť zelený konfigurátor s číslom 1 , ale neviem ako presne postupovať a do ktorých dierok sa má zasunúť.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Timotej Smolek

Dátum: 01.02. 2022

Dobrý deň,

je potrebné rozlíšiť adresu vnútorných jednotiek. To znamená, že zelený konfigurátor s číslom 1 je potrebné zasunúť do dierok vnútorného telefónu do pola s označením N. Potom odpojiť napájanie celého systému na 1 minútu a znovu zapnúť. V tedy bude vonkajší panel rozlišovať adresy telefónov.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na timotej.smolek@legrand.sk alebo na telefónnom čísle +421 917 866 552. Timotej Smolek

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo