PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 679 774 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Valena Life a horľavý podklad

Meno: Peter

Dátum: 29.09. 2021

Zaradenie: Valena

Dobrý deň,

je možné použiť zásuvky a vypínače Valena Life na horľavý podklad - stupeň horľavosti C2 resp. trieda reakcie na oheň D/E. Nikde nemôžem túto informáciu nájsť, iba tu na fóre bola otázka ohľadom rady Valena (mňa zaujíma ale Valena Life), ďakujem.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Lucia Brlaiová

Dátum: 07.10. 2021

Dobrý deň,

prístroje z dizajnovej rady Valena life spĺňajú základné požiadavky teplotnej odolnosti a použitie samozhášavých materiálov aby bola zaistená bezpečnosť za použitia/inštalácie v normálnom (nehorľavom) prostredí. Pre doplnenie, sú inštalované/zapustené v krytoch, ktoré ich izolujú od ich prostredia.
V prípade inštalácie na neodporúčané a horľavé materály je potrebné dodržať odporúčania/nariadenia inštalácie pre konkrétny materiál, do ktorého je v pláne inštalovať dané prístroje - ako napr. použitie izolačnej podložky a pod.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na lucia.brlaiova@legrand.sk. Lucia Brlaiová

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo