PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 324 730 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

PRUDOVY CHRANIC

Meno: PETER FOGAS

Dátum: 07.05. 2012

Zaradenie: Rôzne

DOBRY DEN,
potreboval by som poradit aky typ PRUDOVEHO CHRANICA mam dat ak mam 3-fazovu sustavu a chcem kazdu fazu chranit centralne t.z. uz z rozvodnej skrine.Pred prudovym chranicom by bol hlavny 25A istic a tri 16A istice.
Doplnujuca otazka: je podmienkou instalacie prudoveho chranica samostatny rozvod PE a N? Pretoze ja ich mam poprepajane(PEN).
Dakujem za odpoved a prajem pekny den.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Jozef Sabol

Dátum: 07.05. 2012

Dobrý deň, Na dané zapojenie môžete použiť 4pólový prúdový chránič typ AC (25A, 4P, 30mA - obj.č.: 8993). Zapojenie prúdového chrániča je možné aj v sieti TN-C viď. príloha. Za prúdovým chráničom už budeme mať sieť TN-S, preto už za prúdovým chráničom nie je dovolené opäť spojiť N a PE.

Prílohy:
- zapojenie prudoveho chranica.pdf

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na jozef.sabol@legrand.sk alebo na telefónnom čísle 02/32 153 601. Jozef Sabol

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo