PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 600 230 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Bticino axolute USB charger HS4285C1

Meno: Maros Kvackaj

Dátum: 26.10. 2018

Zaradenie: Axolute

Dobry den.KUpil som v nadpise uvedeny Usb charger a elektrikar mi to nevie nainstalovat,lebo v pridanom manualy je uvedene pripojenie k patzilovemu kablu a ja mam trojzilovy a predpokladam,ze trafom je zredukovana voltaz z 230 na 5 v.Chcem sa opytat ci k tomu este potrebujem trafo a ak ano ake a poziadat Vas o manual pre zapojenie do siete 230 V .Za vysvetlenie dakujem.

S pozdravom Kvackaj

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Igor Kravarik

Dátum: 29.10. 2018

Dobrý deň, pravdepodobne máte usb zásuvku na prenos dát na nie iba na nabíjanie. Usb zásuvka , ktorá slúži na prenos dát má presne svorkovnicu na pripojenie piatich vodičov. Keby ste mali USB nabíjačku pripájali by ste iba kábel 230V fázu a nulový vodič.
Prajem pekný deň. 

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na igor.kravarik@legrand.sk alebo na telefónnom čísle +421/2 32 153 624. Igor Kravarik

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo