PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 475 966 zákazníkov.

- vypínače a zásuvky

- inteligentné systémy

- vstupné systémy

- istenie a svietidlá

- predlžovačky

- iné

Svetlo

Meno: Ľubomír Jánošík

Dátum: 13.07. 2017

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať ako správne zapojiť prídavné svetlo, ktoré by som chcel ovládať tlačidlom (žiarovka) na vnútornej jednotke 369220. Z návodu mi zapojenie nie je celkom jasné. Značka v návode je nejaký transformátor. Meral som vystupné kontakty na vonkajšej jednotke, a tam nebola žiadna odozva. Neviem, či treba použiť nejaké relé alebo stykač. Nevedel mi poradiť ani elektrikár.
Ďakujem.

LEGRAND ODPOVEDÁ

Meno: Daniel Strkula

Dátum: 13.07. 2017

Dobrý deň,

kontakty + a - na vokajšej jednotke sú ovládané tlačidlom so symbolom žiarovky. Tak dlho ako držíte zatlačné tlačidlo sú zopnuté aj kontakty. Sú to bezpotenciálové kontakty stavané na prúd 1A. Väčšiu záťaž je potrebné ovládať cez relé.  

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte priamo na daniel.strkula@legrand.sk alebo na telefónnom čísle +421/2 32 153 624. Daniel Strkula

PRIDAŤ ODPOVEĎ

Odpovede môžu pridávať iba pracovníci spoločnosti Legrand. Ak pracujete v spoločnosti Legrand, prihláste sa prosím.

Zadajte heslo