PRIDAŤ OTÁZKU

Meno * E-mail *

Telefón * Zaradenie *

Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená, slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie. Odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vášho e-mailu na marketingové účely spoločnosti Legrand Slovensko s.r.o. Z odoberania newslettera sa možete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom odkazu na konci každého newsletteru.
Nadpis *


Opíšte kód *


polia označené * sú povinné
www.legrandforum.sk

Potrebujete poradiť?

Naše fórum už navštívilo 1 068 085 zákazníkov.

Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa elektrickej inštalácie, riešení do domácnosti, kancelárie a priemyslu? Radi vám poradíme. Odpovede očakávajte do jedného pracovného dňa.

Meno: Lukáš

Dátum: 04.07. 2024

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Bticino Classe 100X Wi-Fi

Dobrý deň

Mám problém so spárovaním s mobilom. Pri naskenovaní QR-kódu mi vypína aplikáciu a nenabehne nastavenie wifi ako by malo podľa návodu.

Meno: Stefan

Dátum: 20.06. 2024

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Audio/video vstupné systémy

Bticino 300x displej

Dobrý deň,
po upgrade firmware cez mobilný telefón prestal na vnútornej jednotke fungovať dotyk na obrazovke. Všetko ostatné funguje. Dá sa tlačítkami pod displejom odomykať, spúšťať kamera. Len ovládanie dotykom nejde. Displej sa rozsvieti len pri dotyku v rohu.

Meno: Dalibor Knapek

Dátum: 14.06. 2024

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

Dvojitý krížový vypínač (7 7)

Dobrý deň.
Máte v ponuke dvojitý krížový vypínač 7 7 v dizajne Valena Life? V katalógu som to nenašiel.

Potreboval by som to do rozpočtu 48ks

Ďakujem
DK

Meno: Igor Kačeňák

Dátum: 05.06. 2024

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Rôzne

Stmievac

Dobry den, zakupil som si 2 lampy s funkciou stmievania s ovladanim Triac.Je nutne okrem zakupenia stmievaca Triac Niloe 764588 robit este nejake specialne upravy ( pripravy ) v elektroinštalacii ak som mal doteraz klasicke lampy na vypinac ?

Dakujem za info

Meno: Peter

Dátum: 17.05. 2024

Zodpovedané: Áno

Zaradenie: Valena

hľadám produkt

Dobrý deň prajem,
chcem sa poradiť. Máme systém valena life s netatmo, kde máme EMDX³ S NETATMO – SMART MODUL S BRÁNOU a k tomu spínač, ale potrebujem to aplikovať na lampu, ktorá je trvalo pod napätím a ovláda sa iba cez pohybové čidlo. To čidlo by som chcel v lampe nahradiť súčiastkou, ktorú budem vedieť ovládať cez wifi spínač. Predpokladám nejaké wifi relé?
Ďakujem
S pozdravom